KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14234416
nr 1423 4416
Gösta Sundström
(1920-2008), Sverige
Oljemålning, Hamnmotiv, Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x72 cm
Gösta Sundström, svensk målare och skulptör född i Stockholm 1920, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 20:28:38
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
700 kr
Gösta Sundström
Läs mer om Gösta Sundström